Zawodnicy UKS Ippon Tychy wystartowali w IX Memoriale Pawła Pytlińskiego. W rozgrywanych w Krakowie zawodach zdobyli 10 medali.

Memoriał odbył się na obiekcie TS Wisła i wzięło w nim udział 467 zawodników z 38 klubów. UKS Ippon Tychy reprezentowany był przez 13 zawodników, którzy zdobyli po cztery złote i srebrne oraz dwa brązowe medale. Podopieczni Urszuli Bożek-Górniak w klasyfikacji drużynowej zajęli czwarte miejsce.

Na najwyższym stopniu podium stanęły Marta Simon, Maja Warchoł, Zofia Jarosińska oraz Sandra Mokry. Srebrne medale wywalczyli natomiast Konrad Goliński, Klaudia Czerwińska, Nadia Sroka i Kinga Cichoń. Trzecie miejsce i brązowe medale przypadły natomiast Zuzannie Gołębiowskiej i Nikoli Jarosińskiej.

Poza podium znaleźli się Alicja Ratka i Maciej Grabiński, którzy zajęli czwarte pozycje. Piąty natomiast był Franciszek Włodarczyk, który również walczył o brąz.