Jutro (niedziela, 04.03.) biegacze tradycyjnie już uczczą pamięć Żołnierzy Wyklętych. Impreza biegowa co roku organizowana jest przez tyskich kibiców i MOSiR Tychy.

1 marca obchodzony był Międzynarodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych, a trzy dni później biegacze w Tychach uczczą ich pamięć na sportowo.

#poznajVikinga

Uwaga! Uwaga!Ruszamy z nową serią filmów – #poznajVikinga ! Dzięki temu poznacie ludzi, którzy trenują w naszym klubie, dowiecie się co lubią najbardziej, a co najmniej i przede wszystkim dlaczego zdecydowali się rozpocząć przygodę z Vikingiem, a także biegami z przeszkodami!Zapraszamy do oglądania! Więcej niebawem!#VikingTeam #VikingFamily

Opublikowany przez Viking Training Center na 3 marca 2018

Zapis elektroniczne na bieg „Tropem Wilczym” już zostały zakończone, ale w dniu zawodów również będzie można zapisać się na bieg. Organizatorzy jednak nie gwarantują, że dla wszystkich chętnych wystarczy pakietów startowych. Osoby, które nie są pewne otrzymania pakietu mogą kontaktować się z koordynatorem biegu – Ireneuszem Ruchała, kom. 507 382 376.

Biuro zawodów (OW Paprocany), gdzie będzie można się zapisać i odebrać pakiet, będzie otwarte od godz. 9. Start biegu głównego i biegu wkoło Jeziora Paprocańskiego zaplanowano na godz. 12.00, a chwilę później biegi dziecięce.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy „Tyski Fan” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach.