Ogrodnik Cielmice ma za sobą kapitalny mecz w Lidze Okręgowej. Cielmiczanie rozbili na wyjeździe Grunwald Ruda Śląska 6:0!

Zdecydowanym faworytem tej potyczki byli podopieczni Grzegorza Chrząścika. Nie tylko biorąc pod uwagę miejsca zajmowane w tabeli przez oba zespoły, ale także ostatnie bardzo wysokie porażki Grunwaldu.

Cielmiczanie od początku spotkania narzucili swój styl gry, szczególnie dobrze radząc sobie w ataku. Zdecydowane ataki wprowadzały sporo zamieszania w szeregi obronne rudzian, którzy wyraźnie nie radzili sobie z tyszanami. Ci natomiast z każdą akcją czuli się coraz pewniej, a każdy kolejny zdobyty gol napędzał ich jeszcze bardziej.

Licznik zatrzymał się na sześciu zdobytych golach, z których dwa zdobył Gajewski. Na listę strzelców wpisali się też Szojda, Szczęsny, Czyżo i grający trener Ogrodnika – Grzegorz Chrząścik.

Dzięki tej wygranej cielmiczanie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli Ligi Okręgowej. W kolejnym meczu Ogrodnik zmierzy się na wyjeździe z Piastem Bieruń Nowy.

Grunwald Ruda Śląska – LKS Ogrodnik Cielmice 0:6. Bramki: Gajewski 2, Szojda, Szczęsny, Chrząścik, Czyżo.
Ogrodnik: Gąsior – Białas, Czyżo, Masternak, Kałuża – Klimas, Koczy, Zając (46. Stawicki), Gajewski (70. Szczesny), Granek (80. Szojda) – Chrząścik.