Siatkarze TKS Tychy zakończyli sezon. Tyszanie przegrali rywalizację z MKS Andrychów i odpadli w II rundzie play-off.

W pierwszym spotkaniu przed własna publicznością podopieczni Marcina Nycza przegrali 2:3. Nieznaczna porażka oznaczała, że tyszanie muszą wspiąć się na wyżyny w rewanżu.

15875476_1633236426690134_4475244928468233261_o

MKS Andrychów okazał się być poza zasięgiem. Gospodarze wczorajszego spotkania pierwsze dwa sety wygrali bardzo łatwo i pewnie do 16 i 17. Zawodnicy TKS dopiero w trzeciej wymianie nawiązali wyrównaną walkę. To było jednak zbyt mało, by ograć dobrze dysponowanych gospodarzy. Tyszanie przegrali trzeci set 21:25 i cały mecz 0:3.

Podopieczni Marcina Nycza mimo zakończenia sezonu w II rundzie fazy play-off mają za sobą udany sezon.

MKS Andrychów – TKS Tychy 3:0 (25:16 25:17 25:21).