Judocy z UKS Ippon Tychy wzięli udział w XXIV Międzynarodowym Turnieju Judo w Bochni. Tyszanie wywalczyli tam sześć medali.

W zawodach startowało około 400 zawodników z 40 klubów z Polski, Słowacji, Czech, Litwy i Ukrainy. Urszula Bożek-Górniak zabrała ośmioosobowy skład, który zdobywając sześć medali zaprezentował się bardzo dobrze.

Dwa złote medale wywalczyły tyszanki – Klaudia Czerwińska i Sandra Mokry. Srebro wywalczyły natomiast Maja Warchoł, Marta Simon i Kinga Cichoń, natomiast brąz Nikola Jarosińska. Blisko wywalczenia brązowego medalu był też Franciszek Włodarczyk, który ostatecznie zajął piąte miejsce. Dawid Czerwiński natomiast uplasował się na siódmej pozycji.