W pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie odbyły się zimowe Mistrzostwa Śląska 11-latkow. Zespół MOSM zajął drugie miejsce, a Julia Bartniczak zdobyła cztery złota!

W Radlinie startowało 257 zawodników, którzy reprezentowali 26 śląskich klubów. MOSM Tychy spisał się bardzo dobrze, a zajęte drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej to duży sukces.

Ogromny wpływ na ten wynik miała Julia Bartniczak, która wywalczyła cztery złote medale! Tyszanka tytuły Mistrzyni Śląska wywalczyła na dystansach 50 m stylem dowolnym, 100 m stylem dowolnym, 50 m stylem motylkowym oraz 100 m stylem motylkowym. Medal wywalczyła też Nina Biadała, która na dystansie 100 m st. klasycznym wywalczyła brąz.

Tyszanka startowała też na innych dystansach – 50 m st. klasycznym (5. miejsce), 200 m st. dowolnym (9.) oraz 100 m st. dowolnym (10.). Hania Sojka była ósma na dystansie 100 m st. grzebietowym.

Dwa brązowe medale wywalczyły też sztafety dziewcząt. Pierwsza na dystansie 4x 50 m st. dowolnym w składzie Małgorzata Augustyn, Nina Biadała, Łucja Przęczek i Julia Bartniczak oraz druga w 4x 50 m st. zmiennym – Hanna Sojka, Nina Biadała, Julia Bartniczak i Julia Rosiek.