Atomówki GKS Tychy odnotowały wysokie i efektowne zwycięstwo. Tyszanki przed własną publicznością rozbiły KS Cracovia 1906 9:0!

Zespół Atomówek w sobotni wieczór pokazał się z bardzo dobrej strony. Mimo ambitnej postawy i walki o każdy krążek krakowianek to tyszanki były stroną dominującą.

Prowadzone przez Tomasza Cichonia zawodniczki dały pokaz umiejętności strzeleckich. Już po pierwszej tercji wiadomo było, że komplet punktów pozostanie w Tychach. Gospodynie prowadziły 4:0 całkowicie dominując rywalki. W drugiej tercji tyszanki dorzuciły kolejne trzy gole. Dopiero w trzeciej partii tempo gry spadło, ale Atomówki zdobyły jeszcze dwa gole i pewnie wygrały 9:0.

Atomówki GKS Tychy – KS Cracovia 1906 9:0 (4:0, 3:0, 2:0). Bramki: Anna Pezda 2, Karolina Churas 2, Aleksandra Górska 2, Weronika Huchel, Agnieszka Dziedzioch, Oliwia Garbocz.
Atomówki GKS Tychy: Amelia Nowacka, Katarzyna Radomska, Oliwia Garbocz, Pamela Cieślewicz, Wiktoria Kędra, Wiktoria Kierc, Sylwia Łaskawska, Weronika Huchel, Aleksandra Górska, Anna Pezda, Agnieszka Dziedzioch, Karolina Churas, Zuzanna Rduch, Weronika Szymura, Amelia Rakoczy, Lena Olbrych, Rita Piechaczek.

Atomówki dzisiaj (niedziela, 23.10.) rozegrają kolejny domowy mecz. Tyszanki zmierzą się o godz. 12:15 z Podhalem Nowy Targ.