Tychy Falcons pozyskali brytyjskiego skrzydłowego. Nowym graczem Sokołów został Archie Stevens, który ma w dorobku m.in. Mistrzostwo Ligi Czeskiej.

Nowy skrzydłowy przygodę z futbolem amerykańskim rozpoczął w Bristolu, gdzie w 2016 roku reprezentował barwy Bristol Academy PRIDE. Kolejne dwa sezony jeszcze występował w Anglii, broniąc barw Southampton Solent Univeristy.

W 2019 roku przeniósł się do naszych sąsiadów, gdzie wraz z Prague Lions wywalczył Mistrzostwo Ligi Czeskiej. W 2020 roku miał bronić barw Lwów z Pragi, ale sezon został zawieszony ze względu na pandemię Covid-19. Teraz zdecydował się wzmocnić tyską ofensywę, gdzie ma nie tylko sportowe ambicje.

– Jestem niesamowicie podekscytowany możliwością przyjazdu do Polski nie tylko ze względu na grę, ale również na możliwość poznania nowej kultury – mówi Stevens. – Czekam niecierpliwie na poznanie kolegów z drużyny, z którymi mam nadzieję zawalczyć o Mistrzostwo! Dam z siebie wszystko na boisku i w trakcie treningów – zapowiada skrzydłowy, którego cechuje eksplozywność i siła.

Doświadczenie:
🔹2020 Prague Lions (sezon zawieszony ze względu na covid)
🔹2019 Prague Lions (1023 Yards, 17 TD) Mistrzostwo Ligi Czeskiej
🔹2017 – 2018 Southampton Solent University
🔹2016 Bristol Academy PRIDE