Kapitalny turniej rozegrali 11-letni gracze APN GKS Tychy. Tyszanie w rozgrywkach Interhall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku PN wygrali wszystkie mecze.

Turniej eliminacyjny Podokręgu Tychy rozgrywany w Goczałkowicach-Zdroju całkowicie został zdominowany przez 11-letnich tyszan. W fazie eliminacyjnej wzięło udział 12 zespołów, podzielonych na trzy grupy. Podopieczni Remigiusza Smolińskiego pokonali 4:1 LKS Gardawice, 3:0 Polonię Łaziska i 4:0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice. W finale zagrali zwycięzcy grup, a APN GKS pokonał 3:0 Football Project Suszec i 5:0 Iskrę PSzczyna.

Tyszanie tym samym 23 stycznia zagrają w turnieju półfinałowym w Łaziskach Górnych. Tam rywalami APN GKS Tychy będą drużyny Rozwoju Katowice (reprezentant Podokręgu Katowice) i MKP Dąbrowa Górnicza (Podokręg Sosnowiec). Tyszanie w Goczałkowicach zagrali w składzie: Jakub Bąk, Mateusz Buskup, Miłosz Łataś, Kacper Latała, Jan Wesecki – Fabian Ścisłowicz, Franciszek Włodarczak, Bartosz Ryt, Dominik Wróbel.

Tyszanie w półfinale na pewno zagrają w nieco zmienionym składzie. – Na turniej półfinałowy wzmocnimy się zawodnikami z rocznika 2010, grającymi na co dzień ze starszymi – mówi trener Remigiusz Smoliński. – Mamy ich w sumie ośmiu i po czterech z nich sięgniemy, żeby wystawić najsilniejszy skład.

Najlepszymi strzelcami turnieju zostali Miłosz Łataś z APN GKS i Paweł Pęszor z Football Project Suszec, którzy zdobyli po sześć goli.