Drugi mecz sparingowy mają za sobą zawodnicy OKS JUWe Tychy. Tyszanie doznali drugiej porażki, tym razem uznając wyższość Leśnika Kobiór.

Zespół Grzegorza Chrząścika, podobnie jak w poprzednim sparingu z LKS Woszczyce, miał przebłyski dobrej gry. Ponownie jednak nie potrafił zatrzymać kontr rywali..

Zawodnicy Leśnika dwa ciosy zadali po bardzo sprawnych kontrach. Dzięki temu już po kwadransie gry prowadzili 2:0, co było dla tyszan lodowatym prysznicem. Gospodarze nieco przebudzili się i zaczęli konstruować akcje. Po jednej z nich Cibor zdobył kontaktowego gola i na przerwę OKS JUWe schodził z jednobramkową stratą.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gracze Leśnika. Szybko podwyższyli swoje prowadzenie, a po kilku kolejnych minutach czwarty raz w tym meczu znaleźli sposób na sforsowanie defensywy tyszan. Rozmiary porażki zmniejszył jeszcze Chrząścik, ale ostatecznie mecz wygrał Leśnik 4:2.

Dzisiaj (wtorek, 14.02.) OKS JUWe Tychy rozegra kolejny mecz kontrolny. Tym razem rywalem będzie czwartoligowa Unia Kosztowy.

OKS JUWe Tychy – Leśnik Grodno Kobiór 2:4 (1:2). Bramki: Cibor i Chrząścik.
OKS JUWe: Kwiatkowski – Szlosarek, Michalak, Gurbisz, Żytka, Koczy, Czupryna, Braś, Dryk, Cibor, Hornik oraz Chrząścik i Haśnik.