Zapaśnicy MOSM Tychy wzięli udział w mocno obsadzonym Memoriale Miroslava Resla. Dzień wcześniej natomiast kadetki walczyły na XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Kadetki walcząc w Suwałkach pokazały się z dobrej strony. MOSM reprezentowały Julita Kucharek i Julia Mentelska. Pierwsza z nich wywalczyła brązowy medal w kat. 40 kg, a druga w kat. 61 kg była ósma.

W Czechach natomiast w Memoriale Mirosłava Resla wzięło udział 11 zawodników MOSM Tychy. Łącznie w zawodach wystartowało ponad 280 zawodników z Mołdawii, Ukrainy, Słowacji, Bułgarii, Węgier, Polski i Czech. Turniej ten był bardzo mocno obsadzony, a zawodnicy mieli okazję zdobyć kolejne doświadczenia.

Bardzo dobrze spisał się Adam Socha, który zajął trzecie miejsce w kat. 70 kg. Tuż za podium uplasował się Bradley Kowalski. Pozostali podopieczni Marka Juźwika również stoczyli dobre walki i zdobyli cenne doświadczenie, które będzie procentowało w kolejnych zawodach.