Robimy Remonty Tyska Liga Futsalu nabiera rozpędu. W miniony weekend rozegrano dwie kolejki, po których z kompletem punktów liderem jest The Naturat Hydro Optima.

Lider w sobotę mierzył się z innym kandydatem do końcowego sukcesu – FC Dallas. Po ciekawym meczu Dallasi musieli uznać wyższość rywala przegrywając 1:3. W innych sobotnich spotkaniach nie zabrakło sensacji, bo na takie miano z pewnością zasługuje wynik meczu La Zabawy z Piłkarskimi Emerytami. Podbudowani wygranymi barażami Emeryci ograli obrońców tytułu 7:4!

Niemoc przełamali Piwkarzyki, którzy 4:1 ograli Bieruńskich Grajków. Swoje starcie wygrali też Kamraci z Wembleya, którzy ograli 4:2 Antrax.

2. Liga:
Unknown Team – Tyskie Dzbany 2:7
„A”msterdam – Oszołomy 5:2
Luz Blues Team – KS Pampeluna 96 9:1
FC Lekarze Silesia – Football Club Brothers 2:9

W niedzielę z pewnością nie było nudniej, a kibice obejrzeli mnóstwo goli. Piwkarzyki dzięki doskonałej grze w obronie 4:0 pokonali Kamratów z Wembleya. Liderujący The Naturat rozbił Bieruńskich Grajków 8:1 pokazując, że w tym sezonie to oni mogą rozdawać karty.

Piłkarscy Emeryci pokazali, że sobotnie zwycięstwo z La Zabawą nie było przypadkiem. W niedzielę ograli bowiem From UA 5:3. FC Dallas natomiast 4:1 ograli Antrax utrzymując kontakt z liderem.

2. Liga:
Unknown Team – Luz Blues 0:8
Pod Jesionami – Football Club Brothers 4:1
„A”msterdam – Tyskie Dzbany 1:8
FC Lekarze Silesia – Pampeluna 1:8.

Kolejne spotkania ligowe rozegrane zostaną w najbliższy weekend. Odbędzie się również wyczekiwany mecz o Superpuchar TLF pomiędzy La Zabawą i Adwokatami Śląsk. Niezmiennie zapraszamy na tyską Halę Sportową, bo futsalowych emocji tam na pewno nie zabraknie!

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.