Kajakarze MOSM Tychy wystartowali w regatach Czechowice Cup. Tyszanie wywalczyli pięć medali.

W Czechowicach-Dziedzicach tyszanie startowali na dystansie 200m. Głównie były to starty indywidualne. Wyjątkiem było trzecie miejsce duetu Borys Boga i Tomasz Podlewski w K-s chłopców / dzieci oraz start Oliwii Goj w K-4 młodziczek, gdzie wraz z koleżankami z innych klubów zajęła trzecią pozycję.

Oliwia Goj w jedynce wywalczyła też srebrny medal. Junior Wojciech Mielnik sięgnął po brąz w K-1, podobnie jak w kat. juniorów młodszych Karol Szczepanek.

Patrząc na rozwój tyskiej kajakarskiej młodzieży można być pewnym, że Karolina Naja doczeka się godnych następców. Sylwia i Marek Stanny mają do oszlifowania kilka talentów.