Stadion Miejski Tychy takich zawodników jeszcze nie gościł! W Tychach w wyjątkowym meczu zagrają emerytowane gwiazdy piłkarskie.

Zaplanowane na sobotnie popołudnie wydarzenie na tyskim obiekcie będzie miało iście gwiazdorską obsadę. Także cel samej imprezy jest bardzo fajny, bowiem organizator – Fundacja Safe Server Solution Foundation cały dochód ma przekazać na organizację obozów piłkarskich dla zdolnej młodzieży.

Całość wydarzenia rozpocznie się już o godz. 13:30, kiedy to światowe gwiazdy piłkarskie odbędą pokazowy trening z młodzieżą. O godz. 15:00 natomiast rozpocznie się prowadzony przez znakomitego Szymona Marciniaka mecz Legend z Polską Biznes Ligą. W składzie tych pierwszych będzie można zobaczyć niebyle kogo, bo takich zawodników jak Michael Owen – zdobywca nagrody Złotej Piłki, były gracz Liverpoolu czy Realu Madryt, a także wieloletni reprezentant Anglii, mistrzowie świata z 2006 roku – Alessandro Del Piero – legenda Juventusu Turyn i Marco Materazzi – zwycięzca Ligi Mistrzów z Interem Mediolan, a także Luis Garcia, który wspólnie z Jerzym Dudkiem wygrał Ligę Mistrzów w 2005 roku.

Na boisku pojawią się też znani polscy sportowcy – Radosław Majewski i Damian Gorawski, a w bramce stanie znany z programu TurboKozak w Canal+ Grzegorz „Gabro” Jędrzejewski. Po drugiej stronie barykady stanie grupa przedsiębiorców, która do gry zgłosić się mogła poprzez.. wpłacenie wyznaczonej sumy pieniędzy. Impreza potrwa do czterech godzin, a organizatorzy zapowiadają sporo atrakcji dla kibiców.

Bilety można zakupy poprzez bilety.kp-gkstychy.pl. Ich koszt wynosi od 100 zł (dzieci i młodzież szkolna) do 250 zł.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.