Ogrodnik Cielmice boleśnie zakończył przygodę z tegorocznymi rozgrywkami o Puchar Polski Podokręgu Tychy. Cielmiczanie przegrali u siebie z Pniówkiem Pawłowice 0:7.

Zdecydowanym faworytem potyczki była ekipa z Pawłowic. Zespół Grzegorza Chrząścika jednak chciał sprawić niespodziankę, ale chęci, sił i wiary starczyło tylko na pierwszą połowę.

Do przerwy bowiem Ogrodnik walczył z wyżej notowanym rywalem. Cielmiczanie skutecznie grali w obronie i próbowali atakować. Gola jednak nie strzelili, a przyjezdni do szatni schodzili prowadząc 1:0. Po zmianie stron było już znacznie gorzej. Przyjezdni wykorzystywali każdy najmniejszy błąd miejscowych aplikując po przerwie aż sześć goli.

Warto zaznaczyć, że w składzie Ogrodnika pojawiło się kilku zawodników, którzy rzadziej występują w wyjściowym składzie.

LKS Ogrodnik Cielmice – GKS Pniówek Pawłowice 0:7 (0:1).
Ogrodnik: Marcińczyk – Michalak, Białas S., Pawłowicz (68. Chrząścik) – Koczy (46. Klimas), Gajewski, Olszewski (80. Białas R.), Józefowicz (46. Kokoszka), Granek (46. Bojarski) – Augustyniak, Kołodziejczyk.