Piłkarze GKS Tychy mają za sobą trzy wyjazdowe pojedynki. W sobotę (12.08.) rozegrają pierwsze domowe starcie, a rywalem tyszan będzie krakowska Wisła.

Zespół Dariusza Banasika jest liderem rozgrywek z kompletem punktów, co z całą pewnością jest zaskakującą sytuacją. Sobotni pojedynek będzie piłkarskim świętem nie tylko ze względu na układ tabeli.

Przed piłkarskimi emocjami kibice GKS Tychy będą mogli wziąć udział w Trójkolorowym Pikniku przed Stadionem Miejskim Tychy. Ponad dwugodzinne zabawy rozpoczną się o godz. 15:00, a do dyspozycji fanów będą m.in. dmuchańce, DJ, gry podwórkowe, bramka celnościowa, mini boisko i wiele innych atrakcji.

Główną atrakcją i tak będzie pojedynek z Wisłą. Z perspektywy układu tabeli faworyta należy upatrywać w zespole „Trójkolorowych”, który z kompletem punktów jest samodzielnym liderem Fortuna 1 Ligi. Krakowski zespół natomiast ma w dorobku zaledwie jedną wygraną i dwa remisy, co daje mu dopiero szóste miejsce w tabeli.

Warto zaznaczyć, że na trybunach zabraknie kibiców gości. Uniemożliwia to awaria sektora gości, która została wywołana po ostatnich ulewnych deszczach.

Początek starcia zaplanowano na godz. 17:30.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.