Po przegranym zaległym meczu z LKS Studzienice Ogrodnik Cielmice odniósł prestiżową wygraną. Cielmiczanie bowiem ograli na wyjeździe Piast Bieruń Nowy 4:1.

Mecze Ogrodnika z Piastem śmiało można nazwać derbami, bowiem od dawna przynoszą one mnóstwo emocji. Zawodnicy natomiast wyjątkowo nie odstawiają nogi w tych meczach. Nie inaczej było teraz..

Zespół Grzegorza Chrząścika, który tym razem pozostał na ławce rezerwowych, od początku dyktował warunki gry. W defensywie cielmiczanie spisywali się bez zarzutu, a miejscowi mieli problem ze stworzeniem sobie dogodnej okazji strzeleckiej. Po drugiej stronie gracze Ogrodnika byli bardziej skuteczni i do przerwy zaaplikowali rywalom aż trzy gole.

Po zmianie stron gra była bardziej wyrównana i spokojniejsza. Gospodarze strzelili gola, ale na więcej nie było ich już stać. Ogrodnik pewnie wygrał 4:1, a Grzegorz Chrząścik mógł być zadowolony ze swoich podopiecznych.

KS Piast Bieruń Nowy – Ogrodnik Cielmice 1:4 (0:3). Bramki: Klimas 2, Augustyniak, Pawłowicz.
Ogrodnik: Gąsior – Foltyn, Michalak, Pawłowicz – Granek (62. R. Białas), Augustyniak, Gajewski, Olszewski, Koczy – Klimas, Bojarski (82. Chrząścik).