Drugi zespół GKS Tychy ma za sobą drugi mecz kontrolny. Tyszanie musieli w nim uznać wyższość Unii Kosztowy przegrywając 0:2.

Podopieczni Jarosława Zadylaka przechodzą solidną przebudowę. Z zespołem pożegnało się kilku podstawowych graczy, kilka zasiliło kadrę pierwszego zespołu. Ich miejsce zajęła najzdolniejsza młodzież z Akademii. Nie może więc zaskakiwać, że potrzeba czasu, by zespół grał tak, jak do tego przyzwyczaił w ostatnich dwóch sezonach.

W meczu z Unią Kosztowy do przerwy gole nie padły, choć okazji do ich strzelenia nie brakowało po obu stronach. Wynik spotkania w drugiej połowie otworzyli przyjezdni, którzy w 66. min. wywalczyli rzut karny. Artur Sip nie był w stanie zatrzymać uderzenia rywala. Podobnie było w końcówce spotkania, kiedy to przyjezdni po koronkowej akcji podwyższyli wynik. Tym razem bramkarz GKS był bezradny przy uderzeniu z najbliższej odległości.

GKS II Tychy – LKS Unia Kosztowy 0:2 (0:0).
GKS II: 1. Czarnogłowski – 77. Rabiej, 19. Kopczyk, 4. Zarębski, 17. Pipia, 18. Kacprowski, 34. Oleksy, 9. Janicki, 31. Orliński, 47. Kawka, 7. Żelazowski oraz 1. Sip, 6. Hachuła, 11. Parysz, 79. Kokoszka, 5. Lewandowski, 24. Kudyba. Trener Jarosław Zadylak.