Odbył się drugi turniej serii UKS GKS Tychy Cup dla rocznika 2003. Zwycięzcą została drużyna Rakowa Częstochowa.

Zespół Rakowa tylko w pierwszym meczu turnieju nie zdobył kompletu punktów, bo wiem zremisował z AKS Mikołów 1:1. W kolejnych dwóch meczach pierwszej rundy częstochowianie wygrali 1:0 z Rekordem Bielsko-Biała i 4:0 z UKS GKS Tychy II.

W fazie finałowej późniejszy zwycięzca UKS GKS Tychy Cup ograł UKS GKS Tychy I 4:1, a w decydującym pojedynku Orbitę Bukowno 2:0. Dzięki temu Raków zajął pierwsze miejsce wyprzedzając Orbitę i AKS Mikołów.

Rysunek2

Pozostałe miejsca zajęły drużyny: UKS GKS I, UKS GKS II, Leśnik Kobiór, Rekord Bielsko-Biała oraz Ruch Chorzów.

Królem strzelców UKS GKS Tychy Cup został Filip Gawecki (Rekord, 6 bramek), najlepszym bramkarzem wybrano Kacpra Trelowskiego z Rakowa, a zawodnikiem Marcela Misztala z UKS GKS I.

Serię turniejów Uczniowskiego Klubu Sportowego GKS Tychy zakończy rywalizacja zawodników z rocznika 2001. Rozegrany on zostanie 5 stycznia, a odbywał się będzie w godzinach 8-15.

Honorowy patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba. Współorganizatorami UKS GKS Tychy Cup są Stowarzyszenia GKS Tychy, Sportowe Tychy i Tyski Fan, a także spółka Tyski Sport S.A.