Atomówki GKS Tychy zostały brązowym medalistą Mistrzostw Polski. Tyszanki wyprzedziły UKHK Unię Oświęcim, którą pokonały w pierwszym meczu „małego finału”.

Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Lodzie na podstawie paragrafu 29 ust. 2 pkt 9 Statutu PZHL w porozumieniu z Wydziałem Szkolenia oraz Wydziałem Gier i Dyscypliny PZHL zakończył sezon z dniem 8 kwietnia. W związku z tym postanowił przyznać miejsca w oparciu o rozegrane mecze w sezonie zasadniczym i meczów fazy play-off, które nie zostały dokończone.

Mistrzem Polski 2020/21 została drużyna KH Polonii Bytom, która w finale mierzyła się z GKS Stoczniowcem Gdańsk. Trzecie miejsce zajęły Atomówki GKS Tychy, które w pierwszym meczu „małego finału” pokonały UKHK Unię Oświęcim 4:2.