Piłkarze GKS Tychy w środowy (29.06.) wieczór rozegrają trzeci mecz sparingowy. Tym razem tyszanie zmierzą się z drugoligową Garbarnią Kraków.

Drugi tydzień okresu przygotowawczego był najtrudniejszym dla podopiecznych Dominika Nowaka, który nie oszczędzał swoich zawodników. W trzecim tygodniu natomiast tyszan czekają dwie gry kontrolne.

W pierwszej, jutrzejszej, zmierzą się z Garbarnią Kraków, natomiast w sobotę z ligowym rywalem – Skrą Częstochowa. – W tym tygodniu skupiamy się na aspekcie ofensywnym. Trochę schodzimy z obciążeń, ale tylko delikatnie. Będziemy to wyrównywać sparingami, dlatego mam nadzieję, że nasza gra będzie wyglądała jeszcze lepiej – mówił oficjalnej stronie GKS Tychy trener Dominik Nowak.

„Trójkolorowi” do tej pory rozegrali dwie gry kontrolne. W obu mierzyli się z zespołami z PKO Ekstraklasy. Najpierw przegrali ze Śląskiem Wrocław 1:3, a następnie zremisowali z beniaminkiem – Widzewem Łódź 1:1. Krakowianie natomiast przegrali z Wisłą Kraków 1:3 i pokonali Stal Rzeszów 4:1.

Trener Dominik Nowak podziękował za udział w testach Alecowi Mudimu. Zawodnik z Zimbabwe nie znalazł uznania w oczach sztabu szkoleniowego.

Środowe (29.06.) spotkanie z Garbarnią Kraków zostanie rozegrane o godzinie 18:00 przy ulicy Andersa. Wstęp na mecz jest wolny.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.