GKS Futsal Tychy rozegra dzisiaj kolejne spotkanie w ramach Halowego Pucharu Polski. Tyszanie podejmować będą najbardziej utytułowany zespół w kraju ostatnich lat – Rekord Bielsko-Biała.

W ostatnich dniach tyszanie, bo bardzo mocnym początku roku, znaleźli się w dołku. GKS Futsal przegrał dwa ostatnie spotkania, a w ostatnim ligowym uległ GKS Ekom Invex Remedis Nowiny 2:6.

Dzisiaj jednak zespół prowadzony przez duet Kołodziejczyk-Słonina będzie się starał sprostać hegemonowi polskiego futsalu. BTS Rekord Bielsko-Biała to bowiem najbardziej utytułowany zespół ostatnich lat, który przoduje nie tylko w Futsal Ekstraklasie, ale też i młodzieżowych.

GKS Futsal teoretycznie stoi na straconej pozycji, ale tyszanie na pewno liczą na dobre spotkanie. Szczególnie, że w ostatnich dwóch tyszanie zagrali zdecydowanie poniżej oczekiwań. Dzisiaj postarają się pokrzyżować plany zespołowi Andrzeja Szłapy.

Spotkanie transmitowane będzie na kanale youtube, gdzie ponownie za mikrofonami zasiądą Mariusza Niemczewski i Jarosław Zabraniak. Początek starcia o godz. 17:00.

GKS Futsal Tychy – BTS Rekord Bielsko-Biała