Zawodnicy GKS Futsal przerwali dobrą passę i przegrali pierwszy mecz w tym roku. Tyszanie musieli uznać wyższość KS Sośnica Gliwice.

Zespół prowadzony przez duet Kołodziejczyk-Słonina chciał utrzymać dobrą passę wypracowaną w tym roku, ale też przerwać tą złą związaną z meczami z gliwiczanami. Tyszanie bowiem do tej pory przegrali wszystkie trzy pojedynki z KS Sośnica.

Niestety mimo dobrej gry i wyrównanej walki nie udało się przełamać passy starć z gliwiczanami. Przyjezdni już do przerwy prowadzili 3:1 pokazując, że miejscowym o korzystny wynik będzie bardzo trudno. Na nic zdały się dwa trafienia Lisa i jedno Kołodziejczyka, bo goście pięciokrotnie pokonali Zbigniewa Modrzika.

W sobotę GKS Futsal zagra w Nowinach, gdzie o punkty będzie jeszcze trudniej niż w minionej kolejce.

GKS Futsal Tychy – Sośnica Gliwice 3:5 (1:3). Bramki: Kołodziejczyk, Lisiński 2.