W niedzielny (30.10.) wieczór kolejne spotkania ligowe rozegrają hokeiści GKS Tychy i futsalowcy GKS Futsal Tychy. Oba zespoły zagrają przed własną publicznością.

Zarówno hokeiści, jak i futsalowcy przegrali swoje ostatnie spotkania ligowe. Oba zespoły jednak pokazały charakter, a przed własną publicznością będą chcieli się zrehabilitować za stratę punktów.

GKS Tychy na Stadionie Zimowym Tychy zmierzy się z KH Energą Toruń mając w pamięci niesamowitą pogoń za wynikiem z Krakowa. Tyszanie w starciu z Comarch Cracovią przegrywali 0:3, a mimo to doprowadzili do remisu i dogrywki. Przegrali jednak po rzutach karnych.

Spółka Tyski Sport S.A. starcie z torunianami reklamuje jako „Strasznie dobry mecz” przygotowując wiele atrakcji dla kibiców. Przy kasach przebrani kibice będą mogli odebrać darmowe wejściówki, a na sektorze dziecięcym animatorzy przygotują dla dzieci dodatkowe atrakcje. Prowadzone będą zabawy, a także wspólne malowanie twarzy. Będą też słodkie upominki i dyniowe lody. Wszystko to w towarzystwie emocjonującego starcia na lodowej tafli.

GKS Tychy – KH Energa Toruń (niedziela, 30.10., godz. 17:00).

Niemniej emocji będzie z pewnością w tyskiej Hali Sportowej, gdzie GKS Futsal podejmie sąsiada z ligowej tabeli – Eurobus Przemyśl.

Przed tygodniem podopieczni Bartłomieja Nogi przegrali wyjazdowe starcie z jedynym niepokonanym zespołem – Sośnicą Gliwice. Po wyrównanym pojedynku gliwiczanie byli górą wygrywając 2:1. Dzisiejszy rywal tyszan – Eurobus Przemyśl przed tygodniem nie rozgrywał swojego meczu. W dorobku ma jednak trzy wygrane w czterech meczach i ustępuje tyszanom jedynie gorszym bilansem bramkowym.

Organizator tradycyjnie już przygotował transmisję ze spotkania, która będzie dostępna na klubowym kanale YouTube.

GKS Futsal Tychy – Eurobus Przemyśl (niedziela, 30.10., godz. 18:00).

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.