Niedzielne popołudnie zdecydowanie należeć będzie do GKS Tychy. Poza piłkarzami i futsalowcami zagrają też piłkarki i hokeiści.

Kobiecy zespół piłkarek GKS Tychy swój mecz ligowe rozegra przed własną publicznością. Tyszanki na obiekcie w Paprocanach zmierzą się z Chrobrym Głogów.

Mecze obu zespołów w poprzednim sezonie dostarczały mnóstwo emocji. W Głogowie tyszanki grając jeszcze jako Polonia Tychy przegrały 3:4. Rewanż również był pełen goli i emocji, ale w Tychach zakończył się remisem 3:3. Kibice z pewnością nie będą mieli nic przeciwko równie ciekawej rywalizacji dzisiejszego popołudnia.

GKS Tychy – Chrobry Głogów (niedziela, 09.10., godz. 15:00).

Hokeiści GKS Tychy kolejny ligowy mecz także rozegrają na swoim obiekcie. Zespół Andrieja Sidorienki podejmuje Zagłębie Sosnowiec.

Pierwsze spotkanie obu ekip zakończyło się pewnym zwycięstwem tyszan, którzy w Sosnowcu wygrali 3:1. Pojedynek stał na dobrym poziomie i dzisiaj z pewnością też tak będzie. Ważnym momentem będzie też powrót do Tychów byłych zawodników GKS Tychy, którzy obecnie reprezentują barwy Zagłębia. Kibice na pewno miło powitają Michała Kotlorza, Jarosława Rzeszutko, Patryka Koguta i Jakuba Witeckiego.

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec (niedziela, 09.10., godz. 17:30).

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.