Swoje kolejne mecze ligowe rozegrają zespoły z niższych lig. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Ogrodnika Cielmice z BKS Stal Bielsko-Biała.

Mecz Ligi Okręgowej zapowiada się bardzo ciekawie. Szczególnie biorąc pod uwagę rosnącą formę podopiecznych Grzegorza Chrząścika. W ostatnim meczu ligowym Ogrodnik bezbramkowo zremisował z KS Bestwinka, a w tym tygodniu przegrał 0:7 mecz pucharowy z Pniówkiem Pawłowice.

Zespół BKS Stali przed tygodniem wygrał.. walkowerem w Bieruniu Nowym. Piast bowiem zrezygnował z organizacji meczu. Faworytem niedzielnej potyczki będą bielszczanie, ale gracze Ogrodnika na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

Ogrodnik Cielmice – BKS Stal Bielsko-Biała (22.09., niedziela, godz. 15.00.).

W tyskiej A-klasie lider – OKS Zet Tychy dzisiaj zagra przed własną publicznością. Tyszanie podejmować będą drugi zespół Polonii Łaziska. „Zetka” będzie chciała pokazać, że porażka przed tygodniem w derbach z OKS JUWe to był wypadek przy pracy. Polonia zaś w ostatniej kolejce ograła 4:0 Polonię Międzyrzecze.

Jutro (niedziela) zagra natomiast OKS JUWe. Zespół Dawida Frąckowiaka podbudowany wygranymi derbami zmierzy się na wyjeździe z Iskrą II Pszczyna. Pszczynianie ostatnio przegrali 0:5 z LKS Frydek, a zdecydowanym faworytem starcia są tyszanie.

OKS Zet Tychy – Polonia II Łaziska (21.09., sobota, godz. 16.00).
Iskra II Pszczyna – OKS JUWe Tychy (22.09., niedziela, godz. 11.00.).

Dzisiaj przed własną publicznością zagra też Czułowianka Tychy występująca w tyskiej B-klasie. Tyszanie zmierzą się z sąsiadującą w tabeli Unią Bieruń Stary. Stawką jest więc miejsce w pierwszej trójce.

Czułowianka ostatnio 5:0 wygrała na wyjeździe z Nadwiślanem Góra. Bierunianie natomiast na swoim boisku 7:1 rozbili Czarnych Piasek. Szlagier B-klasy zapowiada się więc bardzo interesująco.

Czułowianka Tychy – Unia Bieruń Stary (21.09., sobota,godz. 16.00).