Hokeiści GKS Tychy rozegrają dzisiaj drugi mecz kontrolny w trakcie letnich przygotowań. Tyszanie na swoim lodzie mierzyć się będą z GKS Katowice.

Podopieczni Andrieja Sidorienki w pierwszym meczu sparingowym mierzyli się z Tauron Podhalem Nowy Targ. Tyszanie bez większych problemów pokonali „Szarotki” 4:0 pokazując się z dobrej strony.

Zawodnicy GKS Tychy na pewno odczuwają intensywność treningów, ale ich postawa w meczu z Podhalem napawała optymizmem. – Na pewno dużo pracy jest jeszcze przed nami. Każdy dzień w klubie jest intensywny, ale wiemy, że jest to potrzebne. Zaciskamy zęby i trenujemy ciężko – mówił po mecz Jakub Bukowski, który zdobył jedną z bramek.

Początek dzisiejszego meczu zaplanowany jest na godz. 18:00. Wstęp jest wolny.

Klub poinformował również o możliwości zakupu karnetów na kolejny sezon. Sprzedaż ruszy w najbliższy wtorek (16.08.). Bilety będą w cenie 24 zł i 18 zł (ulgowy), a karnety na sezon zasadniczy 250 zł i 185 zł (ulgowy). Wraca też możliwość zakupu karnetu uwzględniającego fazę play-off. Te wejściówki będą w cenie 359 zł i 295 zł (ulgowy). Klub przygotował też zniżki dla posiadaczy karnetu na poprzedni sezon.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.