Z GKS Tychy wczoraj pożegnał się Łukasz Grzeszczyk. Dzisiaj klub ogłosił rozstania z kolejnymi czterema graczami.

W Tychach rozpoczęła się przebudowa zespołu, który ma za sobą bardzo rozczarowujący sezon w Fortuna 1. Lidze. Tyszanie bowiem rozgrywki zakończyli na odległym dwunastym miejscu.

Klub już wczoraj poinformował, że nie przedłuży wygasającego kontraktu z Łukaszem Grzeszczykiem. Dzisiaj natomiast ogłoszono rozstania z Sebastianem Stebleckim, Bartoszem Bielem, Kacprem Janiakiem i Krystianem Wachowiakiem. Umowy pierwszej dwójki nie zostaną przedłużone, a Janiakowi i Wachowiakowi kończą się wypożyczenia.

Najdłużej w GKS Tychy występował Steblecki, który bronił tyskich barw przez cztery sezonu. 30-latek w tym czasie rozegrał 131 spotkań ligowych, w których zdobył dziewięć bramek. Bartosz Biel w Tychach grał przez dwa lata rozgrywając 65 meczów. Strzelił dla tyszan dziewięć goli. baj byli wyróżniającymi się zawodnikami, choć mieli też sporo słabszych okresów.

Z GKS Tychy pożegnają się dwaj wypożyczeni zawodnicy – Kacper Janiak i Krystian Wachowiak. Pierwszy rozegrał dla „Trójkolorowych” 17 spotkań, drugi natomiast 13. Janiak wróci do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, Wachowiak natomiast do Wisły Kraków.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.