Rezerwa GKS Tychy w ostatnim meczu sparingowym mierzyła się z przedstawicielem 1. Grupy IV Ligi – Szczakowianką Jaworzno. Tyszanie rozegrali dobre spotkanie i wygrali 4:2.

Mecz mogli lepiej rozpocząć miejscowi, ale piłka uderzona z rzutu wolnego odbiła się tylko od spojenia słupka z poprzeczką bramki Dany. Upływający czas działał jednak na korzyść zespołu Jarosława Zadylaka. Po niespełna pół godz. gry tyszanie wyszli na prowadzenie, a gola zdobył Kajetan Rutkowski. Chwilę przed przerwą było już 2:0 dla GKS, a na listę strzelców po podaniu Hachuły wpisał się Zubrzycki.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a nadal stroną przeważającą byli tyszanie. Potrzebowali niespełna minuty, by rozstrzygnąć wynik spotkania. Po godz. gry rzut karny wywalczony przez Biegańskiego wykorzystał Paluch, a chwilę później Zubrzycki wykorzystał sytuację sam na sam.

Wysokie prowadzenie wprowadziło nieco rozluźnienia w szeregi ekipy Zadylaka. Doprowadziło to do straty dwóch goli, które były konsekwencją błędów w defensywie. Ostatecznie jednak to GKS II pewnie wygrał kolejny mecz kontrolny.

JSP Szczakowianka Jaworzno – GKS II Tychy 2:4 (0:2). Bramki: K. Rutkowsi (29.), Zubrzycki 2 (43., 61.), Paluch (60. – karny).
GKS II Tychy: 1. Dana (46, 12. Sip) – 3. Hachuła, 44. Bielusiak, 19. Kopczyk, 77. K. Rutkowski, 34. Krężelok, 31. Legenzow, 18. Zubrzycki, 79. Machowski, 47. Biegański, 24. Paluch oraz 9. Żelazowski, 7. Kokoszka, 17. Ploch, 4. Gurgul, 5. Śmiłowski, 97. Wilk. Trener Jarosław Zadylak.