Czterech zawodników Tyskich Lwów MOSM Tychy reprezentowało Polskę w turnieju hokejowym w Rydze. Tyszanie grali w reprezentacji do lat 16 i zajęli drugie miejsce.

W składzie reprezentacji Polski do lat 16 znaleźli się Patryk Hanzel, Jakub Janik, Mateusz Majkowski i Nikodem Wróblewski. Cała czwórka spisywała się bardzo dobrze, podobnie jak i zespół Biało-Czerwonych.

Polska w pierwszym meczu turnieju w Rydze pokonała Jelgavas LSS 2:0, a przy jednym z goli asystował Patryk Hanzel. Następnie Biało-Czerwoni ograli 3:2 Gelezinis Vilkas, a Hanzel tym razem wpisał się na listę strzelców. Na zakończenie pierwszego dnia turnieju Polska ograła rówieśników z Wielkie Brytanii 3:0. Gola w tym meczu strzelił Mateusz Majkowski, a Hanzel zanotował kolejną asystę.

W drugim dniu Polacy nie wygrali spotkania, bowiem zanotowali dwa remisy – 2:2 z Frisk Asker (asysta Majkowskiego) i 1:1 z Baltu Vilki oraz przegrali z Ogre 1:2. W półfinale Biało-Czerwoni po karnych pokonali gospodarzy – HS Rīga 2006 1:0. Finałowe starcie było bardzo ciekawe, ale ostatecznie po złoto sięgnął zespół Ogre pokonując naszych szesnastolatków 3:0.

Warto zaznaczyć, że najlepszym obrońcą turnieju wybrano Patryka Hanzla. W sztabie szkoleniowym reprezentacji znajduje się inny tyszanin – Arkadiusz Sobecki.