Zespoły występujące w niższych ligach rozegrają kolejne mecze ligowe. Przed własną publicznością zagrają OKS Zet i Czułowianka.

W Lidze Okręgowej Ogrodnik Cielmice zagra na wyjeździe z LKS Bestwina. Pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem oba zespoły w ligowej tabeli dzielą cztery punkty. Ekipa z Bestwiny jest trzecia, Ogrodnik piąty.

W poprzedniej kolejce zespół Grzegorza Chrząścika pewnie pokonał LKS Łąka 4:1. LKS Bestwina natomiast na wyjeździe ograł 3:1 Piast Bieruń Nowy.

LKS Bestwina – Ogrodnik Cielmice (sobota, 19.10., godz. 15.00).

W tyskiej A-klasie przed własną publicznością zagra OKS Zet Tychy, który aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli. „Zetka” zmierzy się z LKS Studzionka i jest zdecydowanym faworytem potyczki. Tyszanie w ostatniej kolejce wygrali na wyjeździe ze Zniczem Jankowice 4:1, a LKS przegrał u siebie 1:2 z Polonią Międzyrzecze.

OKS Zet Tychy – LKS Studzionka (sobota, 19.10., godz. 15.00).

Na wyjeździe zagra trzeci w tabeli OKS JUWe Tychy. Zespół Dawida Frąckowiaka jutro zmierzy się z LKS Frydek, który przed tygodniem przegrał z liderem z Bojszów 1:8. Tyszanie natomiast niespodziewanie przegrali u siebie 1:2 z Krupińskim Suszec.

LKS Frydek – OKS JUWe Tychy (niedziela, 20.10., godz. 15:00).

Trzeci zespół grający w A-klasie – Siódemka Tychy również zagra na boisku rywala. Podopieczni Damiana Tauliczka zmierzą się z Polonią Międzyrzecze. Siódemka będzie chciała sięgnąć po komplet punktów, by rozpocząć ucieczkę z dolnej strefy boiska.

Polonia Międzyrzecze – Siódemka Tychy (niedziela 20.10., godz. 15.00).

Tyski jedynak w B-klasie – Czułowianka Tychy zagra przed własną publicznością. Tyszanie podejmować będą LKS Wisła Mała i są zdecydowanym faworytem potyczki.
Tyszanie przed tygodniem zremisowali na wyjeździe z Czarnymi Piasek 1:1. LKS natomiast przegrał 2:4 z Nadwiślanem Góra.

Czułowianka Tychy – LKS Wisła Mała (sobota, 19.10., godz. 15.00).