Miłosz Pawlusiński wyleczył poważną kontuzję i wrócił do gry w barwach GKS Tychy. Dostrzegł to Marcin Brosz, powołując go na zgrupowanie reprezentacji Polski U-19.

Podopieczni Brosza na Stadionie Miejskim Tychy zmierzą się z Czechami, a pojedynek został zaplanowany na najbliższą środę (08.02.). Tyskich kibiców może cieszyć fakt, że zadebiutować przed własną publicznością w biało-czerwonych barwach może zawodnik GKS Tychy.

Wychowanek Odry Centrum Wodzisław Śląski niedawno wrócił do gry po kontuzji kolana. W trakcie poprzedniego zimowego okresu przygotowawczego zerwał więzadła krzyżowe i dopiero z początkiem stycznie wrócił do pełnych treningów. – Po bardzo ciężkiej kontuzji i roku przerwy powołanie do kadry jest mocnym kopem do pracy. To dla mnie bez wątpienia duże indywidualne wyróżnienie, ale na pewno nie spocznę na laurach – mówił zawodnik GKS.

Młody zawodnik trafił do zespołu Akademii Piłkarskiej GKS Tychy U-16, gdzie szybko się rozwijał. Zaowocowało to przeniesieniem do drużyny rezerw GKS Tychy, a następnie do pierwszego zespołu. Kontuzja nieco zahamowała rozwój młodego pomocnika, ale najgorsze Pawlusiński ma już za sobą. – Czuję ogromny głód piłki i cieszę się, że mogę już wrócić do gry i wali o podstawowy skład w GKS – dodał.

Spotkanie Polska – Czechy rozegran zostanie w środę (08.02.) na Stadionie Miejskim Tychy. Jego początek zaplanowano na godz. 13:00.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.