Ciężkie życie mają zespoły występujące w Tyskiej Lidze Szóstek. Na inaugurację zawodnicy musieli mierzyć się w zimowej aurze, natomiast w drugiej serii gier z deszczem.

Warunki atmosferyczne na szczęście nie wpływają jak na razie na poziom rozgrywek Tyskiej Ligi Szóstek. W drugiej serii gier nie zabrakło emocji, a nawet został ustanowiony kapitalny rekord bramkowy.

Hiacynt Tychy mierzył się z Kopaczami i był zdecydowanym faworytem potyczki. Nikt się jednak nie spodziewał, że lider rozgrywek wygra.. 21:0! Bez wątpienia wynik ten trudno będzie pobić innym zespołom. Ciekawie było w meczu KS Olimpii z From UA, które po wyrównanym boju wygrał 5:4. Na zakończenie sobotniego grania FC Dallas wysoko ograł Amsterdam Duet Team.

Niedziela nie była spokojniejsza. Na początek Oszołomy 6:0 rozbiły Drink Team. W kolejnym starciu padło 13 goli, a Tyskie Dzbany 11:2 rozbiły KS Pampelunę. Drugie zwycięstwo na swoim koncie zanotowała Czułowianka wygrywając 8:1 z Wybrzeżem Klatki Schodowej.

Po dwóch seriach gier aż pięć zespołów ma na koncie dwie wygrane. Liderem jest jednak Hiacynt dzięki wysokiej wygranej w drugiej kolejce.