Zespół LKS Łąka został kolejną ofiarą Ogrodnika Cielmice. Podopieczni Grzegorza Chrząścika 4:1 rozbili rywali podtrzymując dobrą serię.

Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie i takie też było od samego początku. Żaden zespół bowiem nie chciał się tylko bronić, a kibice mogli się spodziewać wielu emocji.

Pierwsi groźnie zaatakowali przyjezdni, ale napastnik LKS przestrzelił z trzech metrów. W 12. in. padła pierwsza bramka w tym meczu, a szczęśliwie wrzutkę Chrząścika wykończył Kokoszka. Od tego momentu to przyjezdni przejęli inicjatywę, a gospodarze starali się wyprowadzać kontrataki. Taki obrót spraw przyniósł oczekiwany przez LKS Łąka efekt. W 33. min. Gąsior obronił rzut karny, ale przy dobitce był już bezradny.

Kiedy kibice byli pewni, że na przerwę zespoły zejdą z wynikiem remisowym z dobrej strony pokazał się niezawodny w ostatnich meczach Klimas. Po rzucie wolnym Olszewskiego napastnik cielmiczan wykorzystał kiks obrońcy i dał prowadzenie swojej ekipie. Po zmianie stron goście zamiast na odrabianiu strat skupili się na dyskusjach z sędzią. Miejscowi to wykorzystali, a dwie bramki były dziełem duetu Gajewski – Olszewski. Trzeciego gola zdobył pierwszy po asyście drugiego, a wynik ustalił Olszewski po podaniu.. Gajewskiego.

LKS Ogrodnik Cielmice – LKS Łąka 4:1 (2:1). Bramki: Kokoszka, Klimas, Gajewski, Olszewski.
Skład: Gąsior – Białas S., Pawłowicz (74. Granek), Michalak – Augustyniak (68. Józefowicz), Koczy, Olszewski (82. Bojarski), Chrząścik, Foltyn – Kokoszka (58. Gajewski), Klimas.