Zespół Polonii Tychy do lat 15 awansował do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15. Tyszanki uruchomiły zbiórkę, dzięki której można wesprzeć ich wyjazd na zawody.

Tyszanki były gospodyniami turnieju eliminacyjnego, w którym zajęły drugie miejsce. Zawody te wygrała drużyna GKS Katowice, jednak oba zespoły wywalczyły przepustkę do poznańskiego finału.

Finały zaplanowano na pierwszy weekend marca – 03.-05.03.2023. Zagra w nich szesnaście najlepszych zespołów z Polski, które drogą eliminacji wywalczyły awans. Dla Polonii Tychy jednak koszt wyjazdu na te prestiżowe zawody to znaczny wydatek. Dlatego też klub gorąco zachęca do wsparcia.

Można go udzielić poprzez portal zrzutka.pl.