Zespół La Zabawa Tychy ponownie okazał się być bezkonkurencyjny dla rywali. Mistrz Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu tym razem sięgnął po puchar TLF Cup!

Turniej kończący kolejny sezon rozgrywek stał na wysokim poziomie i tradycyjnie już, nie brakło w nim niespodzianek. Tej jednak nie było na finiszu..

W półfinałach czarny koń rozgrywek – Unknown Team mierzył się z mistrzem Tyskiej Ligi Futsalu – La Zabawa Tychy. Pierwsi mimo bardzo dobrej dyspozycji w turnieju nie byli w stanie zatrzymać mistrza, który awansował do finału. W drugiej półfinałowej parze Antrax Lodowato pokonał Piłkarską Reprezentacją Izby Adwokackiej.

W finale kibice byli świadkami kapitalnego widowiska. Antrax dzielnie walczył z mistrzem ligi, a kiedy wydawało się, że do rozstrzygnięcia będzie potrzebny dodatkowy czasy gry La Zabawa zadała cios. 34 sek. przed końcową syreną La Zabawa zapewniła sobie wygraną i tym samym sięgnęła po podwójną koronę Tyskiej Ligi Futsalu.

Królem strzelców turnieju z siedmioma golami w dorobku został Adam Borowski z Antrax. Tytuł najlepszego bramkarza przyznano Bartłomiejowi Gorolowi z La Zabawy, a najlepszym graczem turnieju został Bartosz Rutkowski z La Zabawy.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.