Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo zaprasza na I Charytatywny Bieg Świetlika. Trwają zapisy do udziału w zawodach.

Rozegrany on zostanie przy Jeziorze Paprocańskim, a całkowity dochód przeznaczony zostanie na budowę Hospicjum dla najmłodszych.

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” organizuje różnego rodzaju eventy, dzięki którym pozyskuje środki na działalność. Największym sportowym jest z pewnością mecz piłkarski Giganci dla Świetlikowa, w którym występują znani artyści i sportowcy. Teraz przyszła kolej na chyba najpopularniejszą aktywność sportową wśród amatorów czyli bieganie.

Zawody rozegrane zostaną w niedzielę, 25 maja, o godz. 11:00. Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie OW Paprocany. Zawodnicy startować będą w dwóch kategoriach – nordic walking na dystansie 5 km oraz biegu na dystansie 5 km i 10 km.

Trwają ZAPISY do udziału w I Charytatywnym Biegu Świetlika.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.