System Krav Maga w Polsce jest już dobrze znany. Dotarł również do Tychów, gdzie znalazł swoich fanów. Tutaj też odbędzie się seminarium tematyczne – Bezpieczna Podróż Autobusem.

Krav Maga nie jest sztuką walki, a systemem, który został przekształcony w najskuteczniejszy sposób samoobrony. Łączy on w sobie różne style walki, dlatego tak łatwo zyskuje swoich sympatyków.

– Krav maga nie jest tylko i wyłącznie dla sportowców. Wręcz przeciwnie, na zajęciach pojawia się dużo kobiet, a także osoby starsze. Krav maga jest dla każdego – mówią instruktorzy Moryl Team.

Seminarium tematyczne – Bezpieczna Podróż Autobusem przeprowadzi grupa instruktorów prowadząca zajęcia w Tychach. W trakcie jego trwania będzie można poznać sposoby radzenia sobie z zagrożeniem w autobusie czy pociągu, a także jak zachować się w przypadku ataku np. na kierowcę.

W seminarium mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy zapiszą się i uiszczą opłatę 50 zł. – Niestety liczba miejsc jest ograniczona, a wielu chętnych na co dzień trenuje w naszych grupach – mówi Marek Szust, który wraz z Jackiem Moryl przeprowadzi szkolenie.

Zapisy przyjmuje Marek Szust (kom. 796 997 043, mail: cirrusalpin@wp.pl).

Seminarium odbędzie się w sobotę, 24 maja, w godz. 9-14. Specjalnie podstawiony autobus zaparkowany będzie na parkingu przy Hotelu Piramida, a szkolenie podzielone będzie na dwie części. – Najpierw zaprezentujemy kilka technik i sposobów reakcji w zaparkowanym autobusie, a następnie ruszymy w trasę ulicami miasta – tłumacz Marek Szust.

Organizatorami seminarium jest grupa Moryl Team oraz Stowarzyszenie Sportowe Tychy.