Hokeiści GKS Tychy przygotowują się do startu nowego sezonu. Tyszanie już za miesiąc rozegrają pierwsze spotkanie w ramach Hokejowej Ligi Mistrzów.

Dla GKS Tychy będzie to drugi występ w najbardziej prestiżowych rozgrywkach hokejowych w Europie. Tegoroczną edycję zainaugurują przed własną publicznością na zmodernizowanym już Stadionie Zimowym Tychy.

Zespół Gusowa w związku z pracami na obiekcie musi przygotowywać się do startu sezonu na lodowisku JKH GKS Jastrzębie. Jednak remont powoli dobiega końca i tyszanie będą mogli wrócić na swój obiekt. Na Stadionie Zimowym trwa sprzątanie i mrożenie tafli.

30 dni zostało, by przygotować się jak najlepiej do pierwszego pojedynku Champions Hockey League. GKS Tychy 30 sierpnia zmierzy się z Djurgården Stockholm, a dwa dni później z mistrzem Niemiec – Adler Mannheim. W Tychach wszyscy chcą być gotowi zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym.

W serwisie ticketmaster.pl wciąż trwa sprzedaż karnetów na trzy spotkania domowe w fazie grupowej hokeistów GKS. Sprzedaż karnetów będzie trwała do poniedziałku 19-tego sierpnia. We wtorek, 20-tego sierpnia miejscówki, które do tego czasu pozostaną wolne będzie można zakupić w formie biletów na pojedyncze mecze. Informacje odnośnie biletów oraz karnetów.