Do 10 stycznia można zgłaszać zespoły do gry na drugim poziomie rozgrywek Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu! Organizatorzy mogą przyjąć maksymalnie trzy nowe drużyny.

Poszerzenie rozgrywek 2. ligi odbywa się w porozumieniu z klubami występującymi na tym poziomie rozgrywkowym. – Otrzymałem sporo zapytań, więc po rozmowach z drużynami grającymi w drugiej lidze zdecydowaliśmy po powiększeniu grona drugoligowców – mówi Mariusz Niemczewski, główny koordynator i założyciel rozgrywek Tyskiej Ligi Futsalu.

Start nowego sezonu jest zaplanowany na październik 2021 roku, ale zapisy trwają do 10 stycznia. – Liczę, że dołączą do nas kolejne paczki znajomych, którzy cały rok spotykają się by pograć na orliku, tartanie czy hali. Dzięki takim zespołom nasza liga nabiera kolorytu, a nieco młodsi gracze mają sporą szansę wypłynąć na szerokie futsalowe wody – dodaje Niemczewski.

Warto przypomnieć, że mecze Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu rozgrywane są w pełnym wymiarze czasowym (2×20 min.) w nowoczesnej Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20.

Zainteresowane zespoły proszone są o kontakt drogą mailową – futsaltychy@gmail.com.