Pierwszy grudniowy weekend będzie stał pod znakiem siatkówki. W tyskiej Hali Sportowej rozegrane bowiem zostaną Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce.

Organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji turniej z pewnością będzie stał na wysokim poziomie. Zagrać w nim mogą maksymalnie 24 zespoły, a rywalizacja toczyć się będzie przez dwa dni.

Aktualnie do gry zatwierdzonych zostało osiem zespołów. Na tyskim parkiecie zobaczymy Samatix Katowice, Pronetbud, Siatkarzy z Majami, Los Kapiaros, Spiżowych Mocnych, Siatkoholików, Helenkę oraz Jan Olbracht Super Spike. Wciąż swojego startu nie opłaciły, a co za tym idzie nie są pewne gry zespoły Błyskawiczne Mrówki, Volley Stars, Impact Volleyball Team, Kadra Bobrek Bytom oraz EjBiSi.

Organizator przypomina, że termin wpłat mija 30 listopada. Do tego dnia również przyjmowane są zgłoszenia do gry w turnieju, a można je kierować pod adres mailowy – zgloszenia@mosir.tychy.pl. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny, imię i nazwisko przedstawiciela oraz telefon kontaktowy. Skład drużyny wypełnia się w dniu zawodów.

Organizator dopuszcza do gry zawodników i zawodniczki występujące w rozgrywkach do 2. ligi śląskiej kobiet i mężczyzn. Nie może w nim wziąć udziału młodzież uczestnicząca w rozgrywkach juniorów/juniorek organizowanych przez PZPS. Koszt udziału w turnieju to 150 zł.

Rozgrywki ruszą w sobotę (03.12.) o godz. 7:30. Mecze fazy grupowej mogą potrwać do godz. 20:00 (w zależności od ilości zespołów). Mecze fazy pucharowej zaplanowane są na niedzielę (04.12.) od godz. 8:00. Zakończenie rozgrywek o godz. 14:00.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.