W tyskiej Hali Sportowej w najbliższy weekend rozegrane zostaną Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu do lat 17. GKS SMS Futsal Tychy zagra w grupie C.

Tychy będą więc przez trzy dni stolicą młodzieżowego futsalu. Zawody rozpoczną się w piątek (10.02.) o godz. 13:00 i zakończą w niedzielę ok. godz. 17:00.

Gospodarzem turnieju jest GKS SMS Futsal Tychy, który zagra w grupie C. Tyszanie rywalizować będą z ZKS Olimpią Elbląg, Bonito Helios Białystok i Słomniczanką Słomniki. W pozostałych grupach zagrają:
Grupa 1: Rekord Bielsko-Biała SSA, Okocimski CANPACK Brzesko, KS Polonia 1912 Leszno, SPEC Stal Łańcut.
Grupa 2: GKS Futsal Nowiny, Constract Lubawa, AZS UŚ Katowice, MKS Pogoń Sokół Lubaczów.
Grupa 4: Red Dragons Pniewy, Bór Regut, MKS Trzebinia, GLKS Wilkowice.

Zespół prowadzony przez Andrzeja Szłapę turniej rozpocznie pojedynkiem ze Słomniczanką (piątek, godz. 17:30). W sobotę tyszanie w drugim pojedynku grupy C zmierzą się z Bonito Helios Białystok o godz. 12:40, a rywalizację grupową zakończą starciem z ZKS Olimpią Elbląg (19:20). Na niedzielę zaplanowana jest faza pucharowa.

Spotkania rozgrywane będą w tyskiej Hali Sportowej, a wstęp na mecze będzie całkowicie darmowy.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że wszystkie spotkania będą transmitowane na kanale YouTube wraz z komentarzem. Zadbają o niego doskonale znani z relacji pojedynków GKS Futsal Tychy – Mariusz Niemczewski i Jarosław Zabraniak.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.