Wyjątkowa konferencja on-line wesprze Szpital Wojewódzki w Tychach, który został tymczasowo szpitalem zakaźnym. Inicjatywa pod nazwą „Trenerzy Pomagają” to pierwsza tego typu konferencja w kraju.

Pomysł organizacji tego przedsięwzięcia narodził się w głowie tyskiego trenera, mówcy i przedsiębiorcy – Łukasza Cybulskiego. – Inicjatywa zrodziła się z intencji wsparcia, pomocy i odpowiedzialności za drugiego człowieka. W ramach akcji #trenerzypomagają przeprowadzona zostanie wyjątkowa bezpłatna konferencja on-line dedykowana wszystkim pragnącym rozwijać swoją świadomość i nabywać nowe kompetencje – mówi twórca pionierskiego programu motywacyjnego „Be More„.

Konferencja skierowana będzie do wszystkich bez względu na wiek, płeć, status społeczny czy poglądy. Spotkać na niej będzie można topowych trenerów, którzy podzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz dadzą wskazówki jak pokonać obawy przed konsekwencjami panującej obecnie pandemii koronawirusa.

Zawierać ona będzie wartości merytoryczne dla uczestników, ale da też realną szansę pomocy w walce z koronawirusem. W trakcie konferencji przeprowadzona bowiem zostanie zbiórka funduszy dla Szpitala Wojewódzkiego, który potrzebuje środków finansowych na leczenie zakażonych pacjentów.

Na liście prelegentów można znaleźć wyjątkowe osobistości. Wśród nich są m.in. Łukasz Jakóbiak – mówca inspiracyjny, autor talk-show na YouTube „20m2”, promotor medytacji, Marcin Osman – przedsiębiorca, praktyk sprzedaży, autor 5 książek, w swojej karierze tworzył projekty sprzedażowe i marketingowe dla międzynarodowych brandów, Paulina Biernat – mentorka kobiet i prekursorka świadomego stylu życia, trener rozwoju osobistego, psycholog i mówca motywacyjny czy Iwona Guzowska – polska bokserka i kick-bokserka, mistrzyni świata, Europy i Polski.

Wydarzenie #TRENERZYPOMAGAJĄ startuje w sobotę (28.03.), ale pieniądze na tyski szpital można już wpłacać. Szczegóły zbiórki można znaleźć na portalu facebook.com oraz na pomagam.pl.