Wciąż trwają zapisy do startu w Tyskiej Lidze Futsalu, gdzie zostały dwa wolne miejsca. Jak na razie do gry zgłosił się też pierwszy debiutant.

Poza beniaminkiem – drużyną Magna-Formpol, do gry zgłosiły się stali uczestnicy rozgrywek: Piwkarzyki, Piłkarscy Emeryci, Bad Boys, Jesiony, Hapoel Beer Kebab, ATP Matador ’98 i GKS Futsal Tychy. Wiadome, że zabraknie obrońcy tytułu – The Naturat.

Tyska Liga Futsalu to rozgrywki, które cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców i są doskonałą okazją do wypromowania swoich umiejętności. Zdarzały się przypadki, że zawodnicy grający w rozgrywkach wpadali w oko szkoleniowców i działaczy pierwszoligowego GKS Futsal Tychy.

Dodatkowym plusem udziału w rozgrywkach jest gra w doskonałych warunkach – tyskiej Hali Sportowej. Kibice natomiast na mecze mają wstęp wolny, a zawodnicy gwarantują mnóstwo emocji w każdym spotkaniu. Warto też zaznaczyć, że poza samymi rozgrywkami ligowymi corocznie odbywa się Turniej o Puchar TLF.

Wszelkich informacji odnośnie zgłaszania drużyn udziela organizator – futsaltychy@gmail.com lub 781 802 527.

[aktualizacja]
Dosłownie przed kilkoma minutami do organizatorów wpłynęło kolejne zgłoszenie! Do stawki zespołów walczących w nowym sezonie TLF dołączył drugi debiutant – zespół Prawników. Tak więc pozostało ostatnie wolne miejsce!