Rozgrywki Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu ciągle się rozwijają. Kolejnym krokiem na przód jest utworzenie Mikroligi TLF.

Obecnie w Robimy Remonty TLF walka toczy się na dwóch poziomach. W pierwszej lidze występuje aktualnie dziesięć zespołów, a na drugim poziomie jest ich dziewięć.

– Ciągle otrzymujemy zapytania odnośnie gry w „Najlepszej Lidze Świata”. Jest ich sporo, więc nie czekamy do kolejnego sezonu, a chcielibyśmy już teraz zaprosić do gry w Mikrolidze TLF. Będzie ona niejako trzecim poziomym rozgrywkowym Tyskiej Ligi Futsalu – mówi Mariusz Niemczewski, koordynator rozgrywek.

Tyska Liga Futsalu w regionie słynie z dobrego poziomu sportowego, ale przede wszystkim organizacyjnego. Nie dziwi więc fakt, że kolejne amatorskie zespoły chcą w niej występować. – Wiele zapytań do nas spływających jest od przedstawicieli grup i zespołów grywających regularnie na ‚orlikach’. Wychodzimy więc z możliwością gry w komfortowych warunkach nowoczesnej Hali Sportowej w Tychach – dodaje Niemczewski.

Każdy zespół chętny do gry w Mikrolidze TLF proszony jest o kontakt mailowy pod adresem – futsaltychy@gmail.com. Organizatorzy są w stanie zapewnić grę dla czterech, bądź pięciu zespołów zapewniając obsadę sędziowską, szatnie z pełnym sanitariatem i mecze w weekendy (2x 20 minut).

Rozgrywki prowadzone są pod patronatem GKS Futsal Tychy i przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Tychach.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.