Ruszyły zapisy do Tyskiej Ligi Futsalu, która ma ruszyć na przełomie września i października. W nowym sezonie w TLF zagra maksymalnie 18 zespołów.

Podobnie jak w poprzednich sezonach rozgrywki zostaną podzielone na 1. ligi i 2. ligę. W pierwszej rywalizować będzie dziesięć zespołów, które rozegrają mecz i rewanż. W drugiej natomiast osiem zespołów po serii mecz + rewanż zostanie podzielona na grupę mocniejszą i słabszą, co pomoże wyłonić zespół, który awansuje na najwyższy poziom. Organizator planuje również tradycyjny już turniej TLF Cup, który zostanie rozegrany pod koniec sezonu.

Na chwilę obecną pierwszeństwo zapisów mają zespoły, które występowały w Tyskiej Lidze Futsalu w poprzednim sezonie. Oznacza to, że aktualnie mogą się dopisać dwie nowe ekipy. Stare zespoły na potwierdzenie swojego startu mają czas do 15 sierpnia, później już mogą stracić swoje miejsce.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą mailową na adres futsaltychy@gmail.com. Obowiązkowe jest wysłanie uzupełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 100zł, która gwarantuje zespołowi miejsce w Lidze. Rejestracja zespołów potrwa do końca sierpnia, chyba, że wcześniej zgłosi się komplet drużyn. Organizator również może odmówić przyjęcia danego zespołu bez podania przyczyny.

Zespoły występujące w Tyskiej Lidze Futsalu muszą również spełnić wymogi licencyjne jak m.in. posiadanie aktywnego profilu na FB, podpisanie oświadczeń z każdym z zawodników, przesłanie na adres mailowy Organizatora (futsaltychy@gmail.com) zdjęć każdego zawodnika w koszulce klubowej (od pasa wzwyż) na potrzeby rozwoju strony internetowej.

Wszystkie zapytania można kierować pod adres mailowy – futsaltychy@gmail.com.

Portal tyskiflesz.pl śladem lat poprzednich obejmie patronat medialny nad rozgrywkami.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.