Inaugurację tyskiej A-klasy długo zapamiętają kibice OKS Zet Tychy. Tyszanie bowiem rozgromili Iskrę II Pszczyna 11:0!

Zespół Tomasza Rączkowskiego już w pierwszej połowie zapewnił sobie zwycięstwo w tym spotkaniu, całkowicie dominując nad rywalami. Bohaterem tej części gry był liczący sobie 44 wiosny Rafał Ptak! Popularny „Bolek” trzykrotnie znalazł drogę do bramki rywali, a „Zetka” schodziła do szatni prowadząc 5:0.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Gospodarze nadal przeważali i zdobywali kolejne bramki. Hattricka na swoim koncie zapisał też Patola, a dwa trafienia zanotował Kuliński. Po jednym dorzucili Lisiński, Chabinka i Michalak, a „Zetka” odnotowała jeden z najlepszych startów w historii klubu.

Tyszanie są zdecydowanym liderem rozgrywek, które zapowiadają się bardzo ciekawie. Tyskie kluby na pewno będą chciały powalczyć o awans do Ligi Okręgowej. „Zetka” mając w składzie m.in. Mariusza Masternaka, na pewno jest w gronie faworytów.

OKS Zet Tychy – Iskra II Pszczyna 11:0 (5:0). Bramki: Ptak 3, Patola 3, Kuliński 2, Lisiński, Chabinka i Michalak.
OKS Zet: Płuciennik (46. Witański) – Masternak, Abram, Lewicki, Ryszka – Patola, Pustelnik, Kuliński (75. Smoluch), Świerczkowski (70. Chabinka), Michalak (46. Lisiński) – Ptak (70. Stets).