Tylko cztery z sześciu zaplanowanych spotkań Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu zostanie rozegrany w sobotnie południe. Dwa starcia zostały odwołane.

Pierwsze dwa starcia zaplanowane na ranek – Luz Blues Team – KS Pampeluna ’96 oraz Pod Jesionami – FC Dallas zostały odwołane z powodu zmian dostępności sali. Nie zmieniły się jednak plany co do pozostałych czterech pojedynków.

O godz. 11:00 Kamraci z Wembleya zmierzą się z Bad Boys, którzy są zdecydowanym faworytem. „Źli Chłopcy” aktualnie plasują się na drugiej pozycji Robimy Remonty TLF, ale mają tyle samo punktów co dwie inne ekipy. Kamraci natomiast są na przedostatniej pozycji.

Po tym meczu, o godz. 11:50 na parkiet wyjdą drugoligowcy – Antrax oraz „A”msterdam Duet Team. Choć zdecydowanym faworytem są ci pierwsi, to ekipa z osiedla A będzie chciała w końcu wywalczyć ligowe punkty. O te jednak będzie bardzo trudno, bowiem Antrax będzie liczył na zrównanie się punktami z liderem drugiej ligi.

Piłkarscy Emeryci o godz. 12:40 zmierzą się z liderem – La Zabawa Tychy. Obrońcy mistrzowskiego tytułu mają w dorobku 10 punktów i sześć przewagi nad PE. Ci jednak lubią mecze z faworytami, którym niejednokrotnie mieszali w planach. Tym razem będzie podobnie, ale La Zabawa ma na tyle duży potencjał, że w kilka chwil potrafi zdobyć parę goli.

Na zakończenie sobotniego grania w Robimy Remonty Tyskiej Lidze Futsalu wciąż szukający formy Adwokaci zmierzą się o godz. 13:30 z The Naturat. Ci również dalecy są od swojej najlepszej dyspozycji, bowiem zajmują odległe szóste miejsce.

Przypomnijmy, że wszystkie spotkania odbywają się w tyskiej Hali Sportowej i są otwarte dla publiczności.