Seniorski zespół Siódemki Tychy w minionym tygodniu rozegrał aż cztery gry kontrolne. Trzy z nich wygrał, a w jednym musiał uznać wyższość rywali.

W pierwszym meczu zespół Damiana Tauliczka mierzył się w derbach z OKS JUWe Tychy. Siódemka wygrała to spotkanie 3:1, a gole zdobyli Kotkowski, Bochyński i Klimas.

Wróbel dał prawdziwe show w drugim sparingu tyszan, kiedy to Siódemka mierzyła się z występującym w sosnowieckiej A-klasie KS Preczów. Tyszanie wygrali 6:2, a Wróbel zdobył cztery bramki. Kolejne dwa trafienia był autorstwa Burczyka i Lipskiego. Pokaz skuteczności w trzecim meczu dał Bochyński, który zdobył trzy bramki. Te trafienia jednak na nic się zdały, bo Siódemka przegrała z Wyzwoleniem Chorzów 4:5.

W ostatnim meczu z dobrej strony pokazała się młodzież, która odważnie puka do drzwi pierwszego zespołu. Tyszanie mierząc się z rezerwą BKS Sarmacji Będzin wygrali 5:3. Hattricka w tym spotkaniu ustrzelił Wróbel, a po jednym trafieniu dorzucili Pytel i Szachnitowski.

Ostatecznie sztab Siódemki może być zadowolony z postawy swoich zawodników. Choć tyszanie stracili aż 11 goli to sami strzelili ich 18! A szczególnie skuteczny był zdobywca siedmiu – Wróbel.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.