W poprzedni weekend rozegrano derbowy pojedynek w tyskiej A-klasie. Siódemka Tychy mierzyła się z Ogrodnikiem Cielmice, a po ciekawym spotkaniu górą byli cielmiczanie.

Spotkanie rozgrywane na sztucznym boisku przy Stadionie Miejskim Tychy stało na dobrym poziomie. Ogrodnik jednak wykazał się większym doświadczeniem i zasłużenie wygrał ten pojedynek 3:1. Cielmiczanie dzięki temu wskoczyli na siódme miejsce w ligowej tabeli mając na koncie 19 punktów. Siódemka z 15 oczkami na koncie jest dwunasta.

W najbliższej kolejce Ogrodnik zagra na własnym boisku z Piastem Gol Bieruń. Bierunianie ostatnio przegrali u siebie 3:4 z LKS Woszczyce, jednak mimo to wciąż są na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Siódemka natomiast na wyjeździe zmierzy się z czwartym w tabeli Krupińskim Suszec. Ci przed tygodniem wygrali w Gardawicach 3:1.

Ogrodnik Cielmice – Piast Gol Bieruń (sobota, 29.10., godz. 15:00).
Krupiński Suszec – Siódemka Tychy (sobota, 29.10., godz. 15:00).

W tyskiej B-klasie liderem jest Czułowianka Tychy, która w poprzedni weekend nie rozegrała swojego meczu. Rywale tyszan – LKS Wisła Mała nie dojechali na spotkanie, dzięki czemu komplet punktów dopisał lider rozgrywek. Drugi tyski zespół – OKS JUWe II Tychy zremisował 1:1 na wyjeździe z Nadwiślanem Góra.

Jutro (sobota, 29.10.) tyszanie rozegrają kolejne mecze ligowe. Czułowianka zmierzy się z na wyjeździe z KS Brzeźce, który ostatnio wygrał 4:3 z UKS Warszowice i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Spotkanie to zapowiada się niezwykle ciekawie, a stawką będzie fotel lidera. Rezerwa OKS JUWe natomiast podejmie trzeci MKS II Lędziny.

KS Brzeźce – Czułowianka Tychy (sobota, 29.10., godz. 15:00).
OKS JUWe II Tychy – MKS II Lędziny (sobota, 29.10., godz. 15:00).

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.